مبلشویی

چرا مبلشویی؟

آلودگی هوا موجب شده تا علاوه بر ریز گردها، آلاینده های دیگر هم روی وسایل منزل و مبلمان بنشینند.بخش عظیمی از زمان روز شما و فرزندان عزیزتان بر روی مبل ها میگذرد پس لازم است تا این سطوح تمیز و خوشبو باشد تا آلودگی ها و لکه های روزمره باعث مریضی نشود.اینجاست که خدمات مبلشویی برای تک تک خانه ها نیاز مبرم است.

خدمات مبلشویی

مبلمان دارای پارچه است که روی آن کشیده شده است. از آن جایی که مبل، مانند فرش دائما در معرض نشست و برخاست افراد قرار دارد به سرعت کثیف می‌شود. اگر پارچه مبل کثیف و آلوده شود، از زیبایی و جذابیت ظاهری آن کم می‌شود و اگر نظافت نشود به مرور زمان بوی بد به خودش می‌گیرید. از این رو مبلمان با توجه به میزان استفاده، رنگ و جنس پارچه، هر چند وقت یکبار باید نظافت شود.

شستشوی مبل، کوسن، پشتی های سنتی و هر حجمی که دارای رویه پارچه ای است در حوزه خدمات مبل شویی قرار می گیرد. اگر مبلمان کلاسیک یا مدرن دارید می توانید از خشکشویی مبل در منزل برای تمیز کردن رویه مبل ها استفاده کنید.

مبل شویی به پارچه آسیب نمی‌زند

بی شک پارچه از مهمترین قسمت‌های مبلمان است که زیبایی و جذابیت مبل به آن بستگی دارد. یکی از نگرانی افراد در زمان استفاده از خدمات قالیشویی این است که، شستشوی مبل به پارچه آن آسیب بزند و پارچه را خیس کند؛ در صورتی که اگر از خدمات مبل شویی قالیشویی مادر استفاده کنید؛ این اتفاق هرگز نمی‌افتد چرا که خدمات با کف و بدون ریزش آب انجام می‌شود.

 در صورت انجام عملیات مبلشویی در خانه ار فرچه های متوسط استفاده کنید. در صورتی که نرم تر باشد زود حالت گرفته و عمر بسیار کمتری دارد .  به دلیل تیز بود نوک موهای برس ، برای اولین بار بایستی حدود نیم ساعت بدون استفاده از آب بر روی سطح زبر مانند پشت فرش یا سطح سیمانی فرچه زد تا تیزی مو ها از بین برود و برس نرم تر گردد . در هنگام شستشو از آب گرم استفاده شود یا برس را به مدت یک دقیقه در آب گرم قرار داد .  در هنگام شستن مبل هایی با پارچه حساس دور دریل را کم نموده و از فشار زیاد خودداری نمایید.

تفاوت مبلشویی در خانه با خدمات مبلشویی صنعنتی

دستگاه های مبل شوی خانگی عمدتا دارای ابعاد کوچک ، حجم مخزن کم و موتور خانگی هستند که برای استفاده هفته ای یک یا دو بار ساخته شده اند و قیمت های مناسبی دارند.

دستگاه های مبل شوی صنعتی دارای موتور صنعتی دو پروانه ، حجم مخزن بزرگ و برای استفاده تا ۲۰ مرتبه در هفته ساخته شده اند .

هر دو تقریبا یک عمل را انجام میدهند و تقریبا کیفیت کار نزدیک به هم دارند.

زمان شستشوی مبلمان

همه مراحل مبل شویی، خشکشویی مبل در منزل و خشک کردن مبل ها در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. مهارت کسی که با دستگاه مبل شور کار می کند روی کیفیت شستن مبل ها و همچنین زمان شستشو تاثیر دارد. از مرحله ای که آب و مواد شوینده در دستگاه وارد می شود تا مکش آب کثیف در حدود ۲ تا ۳ ساعت زمان می برد.

به همین سرعت می توانید مبل های لک شده، کثیف و الوده را تمیز کنید. سرعت شستشوی مبل با دستگاه به خصوص در موقع خانه تکانی های آخر سال یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

قیمت مبل شویی در منزل

قیمت مواد شوینده، دستمزد کارگر شوینده و مواد لکه بر را که در نظر بگیرید، هزینه شست شوی مبل در منزل بسیار مقرون به صرفه است. قیمت شستشوی مبل برای یک دست اعلام می شود ولی جنس رویه مبل، تعداد مبلمان، تشکچه هایی که از مبل ها جدا می شوند و حتی اندازه بزرگی مبل ها می تواند کمی قیمت مبل شویی در منزل را افزایش دهد. برای اطلاع از هزینه شستشوی مبل در منزل با ما تماس بگیرید.

قالیشویی

شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشین به صورت تخصصی با دستگاه هاو ماشین آلات مدرن به همراه مواد شوینده گیاهی و درجه

مبلشویی

خشکشویی انواع مبلمان پارچه و چرمی ، موکت و خوشخواب با اعزام کارکنان به محل به همراه دستگاه ها و مواد شوینده مخصوص

رفوگری

اجرا کلیه خدمات رفوگری و ترمیم فرش های دستبافت و ماشینی توسط استادکاران با تجربه در صنعت رفو گری در بهترین قالیشویی کرج

اگر دنبال تخفیف قالیشویی در کرج هستین روی دکمه کلیک کنید!

با ثبت سفارش آنلاین خدمات قالیشویی و مبل شویی تخفیف ویژه بگیرید!

مجله قالیشویی

مبلشویی در کرج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *